VÄGGKROKAR, 6 st, metall, 19/2000-tal.

4461769. VÄGGKROKAR, 6 st, metall, 19/2000-tal.

Höjder ca 17 cm st.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder ca 17 cm st.

Bruksskick.

Antal besök: 203