HATTHYLLA, furu, 1900-tal.

HATTHYLLA, furu, 1900-tal.
4461707. HATTHYLLA, furu, 1900-tal.

Längd ca 80 cm.
Djup ca 31 cm.
Höjd ca 30 cm.

Bruksslitage, repor, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 80 cm.
Djup ca 31 cm.
Höjd ca 30 cm.

Bruksslitage, repor, spricka.

Adress

Gumsbackevägen 5b
611 38 Nyköping
Sverige

Placering
Möbelgång liten
Antal besök: 189