SOFFBORD, ek, 88 cm diameter, Danmark.

4461705. SOFFBORD, ek, 88 cm diameter, Danmark.

Soffbord, ekfaner, Danmark.
Höjd ca 41 cm
Diameter ca 88 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffbord, ekfaner, Danmark.
Höjd ca 41 cm
Diameter ca 88 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 625