SCHACKBORD, Kina, 1800-tal.

SCHACKBORD, Kina, 1800-tal.
4461634. SCHACKBORD, Kina, 1800-tal.

Svärtat och svarvat trä, låda i sargen samt hylla.
Höjd 78cm, 47x35cm
Senare pjäser medföljer.

Brtuksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 78cm, 47x35cm
Senare pjäser medföljer.

Brtuksslitage.

Antal besök: 342