HERRCYKEL, 26". Triton, 1900-tal.

4461453. HERRCYKEL, 26". Triton, 1900-tal.

Herrcykel från Triton, 26 tum.
Ca mått: höjd 104 cm, bredd 178 cm, djup 56 cm.

Bruksslitage. Ställvis korrosion. Ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 169