DUK, allmoge, Österlen, 1800/1900-tal.

4461373. DUK, allmoge, Österlen, 1800/1900-tal.

Ca 180 x 144 cm.

Bruks-, yt- och åldersslitage, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 180 x 144 cm.

Antal besök: 196