KORGSTOLAR, 4 st, rotting, brickmärkta, Artwood.

4461156. KORGSTOLAR, 4 st, rotting, brickmärkta, Artwood.

Höjd 93, bredd 66, sitthöjd ca 52, djup ca 69 cm.

Bruksskick,
Ställvis slitage/gått upp i rotting.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick,

Antal besök: 958