GOLVUR, 1800-tal.

GOLVUR, 1800-tal.
4461107. GOLVUR, 1800-tal.

Höjd ca 215 cm.

Slitage, skador, maskstunget, renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!
4461107. GOLVUR, 1800-tal.

Höjd ca 215 cm.

Antal besök: 239