BORD, björk, Nordiska Kompaniet, 1925.

4461078. BORD, björk, Nordiska Kompaniet, 1925.

Bord, björk, Nordiska Kompaniet 1925.
Plakettmärkt AB Nordiska kompaniet R 29846-C17788.
Höjd ca 67 cm
Diameter ca 61 cm.

Bruksslitage, märken, åldersrelaterad sprickbildning. Smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 67 cm
Diameter ca 61 cm.

Antal besök: 622