HIROSHI KABE. FÄRGLITOGRAFIER, TVÅ STYCKEN.

4460938. HIROSHI KABE. FÄRGLITOGRAFIER, TVÅ STYCKEN.

Signerade och daterade 1970 och 1971, nr 33/60 och och 85/90, bildyta ca 10X9 och 15x14 cm, ramar 26,5x21,5 cm.

Ramar med hanteringsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramar med hanteringsslitage.

Antal besök: 245