GOLVUR, vitmålat, 1800-tal.

GOLVUR, vitmålat, 1800-tal.
4460937. GOLVUR, vitmålat, 1800-tal.

Höjd 193 cm.

Omfattande slitage samt lod saknas, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 193 cm.

Antal besök: 189