SPÅNKISTOR, 3 st, 1900-tal.

SPÅNKISTOR, 3 st, 1900-tal.
4460936. SPÅNKISTOR, 3 st, 1900-tal.

Längd från 47-72 cm.
Höjd från 25-46 cm.

Bruksslitage,
Ställvis med skrift på, samt ställvis skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd från 47-72 cm.
Höjd från 25-46 cm.

Bruksslitage,

Antal besök: 184