BECK & JUNG. LITOGRAFIER. TRE DELAR.

4460929. BECK & JUNG. LITOGRAFIER. TRE DELAR.

Signerade "Beck o Jung".
Numrerade 3/390, 4/390 och 222/390.
Daterade 1986.
Bildmått: 12,5x17cm.
Rammått: 26,5x30cm.

Mindre ytsmuts och insektsrester. Mindre ramslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerade "Beck o Jung".
Daterade 1986.
Bildmått: 12,5x17cm.
Rammått: 26,5x30cm.

Antal besök: 213