ARMBANDSUR, Omega Suverän.

ARMBANDSUR, Omega Suverän.
4460836. ARMBANDSUR, Omega Suverän.

Stål
Stavindex
Manuell
36 mm
Verknr 10426933
Ref 2400-7
Boett insida märkt 320.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Brukslitage, ålderslitage, repor, märken/smuts, bleknad. Armband skadat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stål
Stavindex
Manuell
36 mm
Verknr 10426933
Ref 2400-7
Boett insida märkt 320.

Antal besök: 843