SPEGEL, förgylld, 1900-tal.

SPEGEL, förgylld, 1900-tal.
4460834. SPEGEL, förgylld, 1900-tal.

98 x 50,5 cm.

Bruksslitage, märken, skav, fläckar/bortfall på glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

98 x 50,5 cm.

Antal besök: 243