BORDSLAMPA, metall, Stringbergs modell, 1900-tal.

4460794. BORDSLAMPA, metall, Stringbergs modell, 1900-tal.

Glaskupa.
Höjd ca. 39 cm.
Diameter ca. 23 cm.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glaskupa.
Höjd ca. 39 cm.
Diameter ca. 23 cm.

Antal besök: 148