HERMÈS, manschettknappar, 18K guld.

4460753. HERMÈS, manschettknappar, 18K guld.

Numrerade 49.518.
Längd ca 3,5 cm.
Vikt 13,3 gram.
Etui medföljer.

Bruksslitage.

Tema

Lilla Kvalitén

Gör en kostnadsfri värdering!

Numrerade 49.518.
Längd ca 3,5 cm.
Vikt 13,3 gram.
Etui medföljer.

Bruksslitage.

Tema

Lilla Kvalitén

Antal besök: 787