44606. ZHAO KAILIN, olja på duk, signerad 1993.
Stilleben med vas, päron, brev och snara. Signerad med Romerska bokstäver och kinesiska tecken. 77 x 85 cm. Utställningsblad från Kurt Svenssons galleri medföljer.