ZHAO KAILIN, olja på duk, signerad 1993.

44606. ZHAO KAILIN, olja på duk, signerad 1993.

Stilleben med vas, päron, brev och snara. Signerad med Romerska bokstäver och kinesiska tecken. 77 x 85 cm. Utställningsblad från Kurt Svenssons galleri medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 692