Soffbord/Soffbord av teak, Danmark, 1960-tal.

4460520. Soffbord/Soffbord av teak, Danmark, 1960-tal.

Avlångt soffbord/soffbord av teak, Danmark, 1960-tal, med etikett på undersidan,
Mått ca.: h. 50 cm, b 150 cm, djup 52 cm.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, repor och gnidning på platser.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 237