TÄRNAN, emaljskylt, 1940/50-tal, Tyskland.

4460506. TÄRNAN, emaljskylt, 1940/50-tal, Tyskland.

Märkt ”C. Robert Dold Offenburg, Tyskland” samt "Hansa....borg"

48 x 1,5 x 68 cm

Visning: Digital
Köparprovision:
Kategori Motorcyklar, Bilar och Mopeder: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK

Vissa föremål hämtas på annan plats, se objektsbeskrivning.

Mycket gott skick.
Obetydliga märken och repor.

Tema

Höstauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 1,5 x 68 cm

Visning: Digital
Köparprovision:
Övrigt: 25 % + 80 SEK

Mycket gott skick.
Obetydliga märken och repor.

Tema

Höstauktion

Antal besök: 958