FIGURINER, 4 st, glas, bl.a. Haparanda.

4460504. FIGURINER, 4 st, glas, bl.a. Haparanda.

Längd ca 9,5-11,5 cm.
Höjd ca 7,5-10 cm.

Ytslitage. Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 9,5-11,5 cm.
Höjd ca 7,5-10 cm.

Ytslitage. Smärre repor.

Antal besök: 189