SPEGEL, Luis XV-stil, konstmassa, 19/2000-tal.

446046. SPEGEL, Luis XV-stil, konstmassa, 19/2000-tal.

Ca 65 x 40 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 65 x 40 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 429