STOLPSKÅP. Bemålat trä. Allmoge, 1800-tal.

4460372. STOLPSKÅP. Bemålat trä. Allmoge, 1800-tal.

Tvådelat. Totalt mått 182x65x31 cm.

Repor, märken, senare bemålning.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 263