SEDLAR, samling , olika länder,1800/1900-tal.

4460348. SEDLAR, samling , olika länder,1800/1900-tal.

2 st pärmar med sedlar
5x23x27 cm x2 stycken
Det är inte alla sidor som visas i bilderna.

Bruksslitage.ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st pärmar med sedlar
5x23x27 cm x2 stycken

Antal besök: 531