BARNVAGN SAMT ÅKPÅSE, marinblå manchester, Brio.

4460326. BARNVAGN SAMT ÅKPÅSE, marinblå manchester, Brio.

Barnvagn åkpåse samt vantar
Hopfällbar vagn med broms
Höjd 96 cm
Storlek ca 95 x 50 cm.

Slitage på hjul
Repor, beläggning på metall
Fläckar på madrass samt inredning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Barnvagn åkpåse samt vantar
Hopfällbar vagn med broms
Höjd 96 cm
Storlek ca 95 x 50 cm.

Slitage på hjul
Repor, beläggning på metall

Antal besök: 311