DRAGSPEL, Excelsior 310, 1900-tal.

4460253. DRAGSPEL, Excelsior 310, 1900-tal.

Pianodragspel.
Höjd: 39 cm, bredd: 47 cm, djup: 20 cm
Medföljer väska.

Ej funktionstestat, bruks- och åldersrelaterat slitage, lös metalldekor/ saknar metalldekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pianodragspel.
Medföljer väska.

Antal besök: 553