BARNCYKEL, trehjuling, HMV, Halmstad, 1900-tal.

4460246. BARNCYKEL, trehjuling, HMV, Halmstad, 1900-tal.

Metall och trä. Handtag i plast. Längd ca. 73, bredd 35, höjd 59 cm.

Slitage, rost, färgbortfall, flak med torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 193