FIGURIN, parian, märkt "Eneret", Kunglig Dansk, 18/1900-tal.

446022. FIGURIN, parian, märkt "Eneret", Kunglig Dansk, 18/1900-tal.

Höjd 31 cm.

Bruksslitage, senare bronserad, kanna med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31 cm.

Antal besök: 522