DUKAR 6 stycken, allmoge, Österlen, 1900-tal.

4460158. DUKAR 6 stycken, allmoge, Österlen, 1900-tal.

4 dukar, ca 90-110-130-200 x 60 cm, frans tillkommer
1 duk 55 x 60 cm
1 duk , 75 x 18 cm, spets tillkommer.

Bruks- och ytslitage, blekta.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 duk 55 x 60 cm

Bruks- och ytslitage, blekta.

Antal besök: 209