MANDOLIN, Herman Carlson Levin, Göteborg.

4459824. MANDOLIN, Herman Carlson Levin, Göteborg.

I soft case.
Etikettmärkt.
Längd ca. 64 cm.

Repor, slitage, slagmärken, strängar saknas.
Skador på case.

Gör en kostnadsfri värdering!

I soft case.
Etikettmärkt.
Längd ca. 64 cm.

Skador på case.

Antal besök: 158