SIDEBOARD, gustaviansk stil, 1900-tal.

4459776. SIDEBOARD, gustaviansk stil, 1900-tal.

höjd 74 cm, längd 147 cm, bredd 48 cm.

bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 451