SKEPPSKLOCKA, mässing, Schatz, 1900-tal.

4459764. SKEPPSKLOCKA, mässing, Schatz, 1900-tal.

Diameter 18 cm, höjd 10 cm.

Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti. Bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 18 cm, höjd 10 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 242