GLASSERVIS, Orrefors.

GLASSERVIS, Orrefors.
4459709. GLASSERVIS, Orrefors.

8 vitvinsglas
12 rödvinsglas
6 vattenglas
Höjd 15 - 20cm.

Gott bruksskick, enstaka mikronagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 vitvinsglas
12 rödvinsglas
6 vattenglas
Höjd 15 - 20cm.

Antal besök: 291