THOMAS ÖSTBERG, pastell, porträtt.

4459646. THOMAS ÖSTBERG, pastell, porträtt.

Signerad.
Rammått 40x45cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad.
Rammått 40x45cm.

Bruksskick.

Antal besök: 185