HANS JANSTAD, akvarell, kvinnomodell.

4459645. HANS JANSTAD, akvarell, kvinnomodell.

Signerad.
Rammått 52x42cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad.
Rammått 52x42cm.

Bruksskick.

Antal besök: 147