FLEMMING JENSEN, glasmålningar, maritima kompositioner, 3st.

4459638. FLEMMING JENSEN, glasmålningar, maritima kompositioner, 3st.

Signerade.
Rammått 62x50cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerade.
Rammått 62x50cm.

Bruksskick.

Antal besök: 193