ERIC LUNDBERG, olja på duk, landskap.

4459637. ERIC LUNDBERG, olja på duk, landskap.

Signerad.
Rammått 74x84cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad.
Rammått 74x84cm.

Bruksskick.

Antal besök: 175