HANS LINDGREN. Olja på duk, Träd, signerad.

4459566. HANS LINDGREN. Olja på duk, Träd, signerad.

Med ram ca 17x24 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med ram ca 17x24 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 169