JOHANNES VERMEER, EFTER. KAKELTAVLA, 1900-tal.

4459526. JOHANNES VERMEER, EFTER. KAKELTAVLA, 1900-tal.

Bildmått 29x44 cm
Rammått 40x55 cm.

Sedvanligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 29x44 cm
Rammått 40x55 cm.

Sedvanligt slitage.

Antal besök: 257