VÄGGSKÅP, valnöt, 1800-tal.

VÄGGSKÅP, valnöt, 1800-tal.
445951. VÄGGSKÅP, valnöt, 1800-tal.

Höjd 79cm.
Bredd 20.
Längd 83.

Ålders samt bruksslitage. Smärre fanérskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 79cm.
Bredd 20.
Längd 83.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 608