SKÄNKSKÅP, mahogny. 1900-talets mitt.

4459422. SKÄNKSKÅP, mahogny. 1900-talets mitt.

Fanerad i mahogny. Front med mittdörrar samt sidodörrar. Bredd 176 cm. Djup 48 cm. Höjd 110 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken och repor. Låsen krånglar/kärvar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 677