PARTI DIVERSE, metall, 18/1900-tal.

445932. PARTI DIVERSE, metall, 18/1900-tal.

Bl a mätstickor, klockor, luskammar samt sigill. Största klockans höjd 7 cm.

Varierande slitage. Delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 302