SKÅP, teak/ek, 1900-talets mitt.

445928. SKÅP, teak/ek, 1900-talets mitt.

Längd 185, bredd 50, höjd 120 cm.

Fanerskada på gaveln samt smärre stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 406