Vitra, matbord, rund, utdragbar, vit, metallbas.

4459285. Vitra, matbord, rund, utdragbar, vit, metallbas.

Vitra, utdragbart matbord, 1 hylla, rund, vitmålad, förkromad metallbas.
Mått: H. 75cm, D. 120 cm,
Längd vid förlängning: 180cm.

Tecken på ålder och slitage, stötar och repor, oxidation av metallen, lätt missfärgning i vissa fall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: H. 75cm, D. 120 cm,
Längd vid förlängning: 180cm.

Antal besök: 326