4459285. Vitra, matbord, rund, utdragbar, vit, metallbas.
Vitra, utdragbart matbord, 1 hylla, rund, vitmålad, förkromad metallbas.
Mått: H. 75cm, D. 120 cm,
Längd vid förlängning: 180cm.
Tecken på ålder och slitage, stötar och repor, oxidation av metallen, lätt missfärgning i vissa fall.