RING, 9K guld, Birmingham 1957.

4459081. RING, 9K guld, Birmingham 1957.

Stämplad 'H Samuel Ltd'. Ringstrl. ca 20,75 mm. Vikt ca 4,0 gram.

Bruksslitage, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, gravyr.

Antal besök: 254