SERVISDELAR, 94 st, porslin, "Blå Blomst", Royal Copenhagen, Danmark.

445899. SERVISDELAR, 94 st, porslin, "Blå Blomst", Royal Copenhagen, Danmark.

21 kaffefat
18 kaffekoppar
6 tekoppar
6 tefat
17 mindre tallrikar
10 assietter
10 mattallrikar
gräddkanna
cremekopp
3 små fat
lock till sockerskål.

Bruksslitage.
Nagg finnes.
Lock till sockerskål med spricka. Cremekopp saknar öra.

Gör en kostnadsfri värdering!

21 kaffefat
18 kaffekoppar
6 tekoppar
6 tefat
17 mindre tallrikar
10 assietter
10 mattallrikar
gräddkanna
cremekopp
3 små fat
lock till sockerskål.

Bruksslitage.
Nagg finnes.

Antal besök: 576