WALDEMAR BERNHARD. Etsning, 2 st, signerade.

4458992. WALDEMAR BERNHARD. Etsning, 2 st, signerade.

Bildytans mått ca 20 x 17 cm-21,5x16 cm.
Ramens mått ca 35 x 45 cm.

Bruksslitage, gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått ca 35 x 45 cm.

Bruksslitage, gulnad.

Antal besök: 169