CHIFFONJE, 1800-tal.

CHIFFONJE, 1800-tal.
4458988. CHIFFONJE, 1800-tal.

13 bakomliggande lådor
Höjd ca 127 cm
Bredd ca 114 cm
Djup ca 49 cm.

repor, märken, nött, använt slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
4458988. CHIFFONJE, 1800-tal.

13 bakomliggande lådor
Höjd ca 127 cm
Bredd ca 114 cm
Djup ca 49 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 205