BORD. Rokokostil, 1900-tal, med intarsia.

4458937. BORD. Rokokostil, 1900-tal, med intarsia.

Längd ca 93 cm.
Bredd ca 63 cm.
Höjd ca 65 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 93 cm.
Bredd ca 63 cm.
Höjd ca 65 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 169