ALBERT ENGSTRÖM. Nej! Kräftor kräva dessa drycker!

4458772. ALBERT ENGSTRÖM. Nej! Kräftor kräva dessa drycker!

signerad i trycket, affisch, färglitografi, Propagandacentralen N.E.J. Göteborg.
Ramens mått ca 53x66 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått ca 53x66 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Antal besök: 715